Amazon Kindle

Kitaplar ve Referanslar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Amazon Mobıle
Amazon Kindle mobil uygulaması okumayı seven kişilerin severek kullanacakları faydalı bir mobil uygulamadır.

Amazon Kindle mobil uygulaması kitap okumayı seven arkadaşlarımızı son derece mutlu edebilecek keyifli bir mobil uygulamadır. Uygulamamız e kitap sistemini kullanarak sizlere mobil cihazınızdan milyonca kitap sunuyor. Dilediğiniz kitaba anında Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınız sayesinde ulaşabilirsiniz. 

Aslında sadece kitap değilde okumayı seven kullancılarımıza yönelik bir mobil uygulama olan Amazon Kindle mobil uygulamasında dergi okuyucusu, ister gazete okuyucusu olsun, her okuyucu tarafından kullanılabilir. Oldukça fazla kişi tarafından indirilen bu muhteşem okuma uygulaması popülerlek seviyesine çoktan tırmanmış bulunuyor. Milyonlarca derginin ve kitabın keyfini mobil cihazınızdan çıkartabilirsiniz. Kitap almaya vaktiniz yoksa ya da para harcamak istemiyorsanız Amazon Kindle uygulamasından yararlanabilirsiniz. Mobil cihazınız ile her an her yerde okumanız mümkündür. 

En çok satan kitapların listesine ulaşabilir ve okumanın yanı sıra bu kitaplara sahip de olabilirsiniz. Amazon Kindle uygulaması sizlere hem okuma hem de satın alma imkanı tanıyan mobil uygulama olup sizlere fayda sağlıyor. Artık tüm kitaplar mobil cihazınıza Amazon Kindle uygulaması ile geliyor. 

 

Daha Fazla Göster
Amazon Kindle indir
DİĞER SÜRÜMLER