Amazon Kindle

Kitaplar ve Referanslar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 177 MB
  • Version 6.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Amazon Mobıle
Okumak sizin için bir yaşam felsefesi ise sizde Amazon Kindle mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza indirerek çok mantıklı bir harekette bulunmuş olursunuz.

Amazon Kindle mobile uygulamasını IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirmeniz mümkündür. Kindle mobil uygulaması kullanıcılarına milyonlarca kitabı parmak uçlarınıza getiriyor. Okumak için binlerce içeriğe ulaşabileceğiniz Amazon Kindle uygulaması ile sizde keyifli ve donanımlı anlar yaşayın. 

Okumak açısında alternatif bir seçenek sunan Amazon Kindle mobil uygulaması son zamanların en kaliteli kitaplarını, dergilerini sizlere mobil cihazınız yoluyla sunuyor. Kindle mobil uygulaması üzerinden e-kitaplarınızı okurken anında kelimelere bakmanıza olanak tanıyan yerleşik bir sözlük içerir. Tanımını görmek için bir kelimeye dokunun ve basılı tutun sonrasın anlamanı bilmediğiniz kelimenin anlamı karşınıza gelsin. 

Amazon Kindle mobil uygulaması üzerinden okuduğunuz kitabı farklı bir cihazdan da okuyabilirsiniz. Uygulamamız kitabı cihazlar arasında okumanıza ve bıraktığınız yerden otomatik olarak senkronize etmesine olanak tanır; böylece bir cihazda okumaya başlayabilir ve başka bir cihazda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sizde okuma keyfinizi dijital dünyaya taşıyın ve okumanızı güçlendirin. 

Daha Fazla Göster
Amazon Kindle indir
DİĞER SÜRÜMLER